Producenci
Produkt Dnia - Okiem Pudernicy

Hydrolat powstaje w procesie destylacji parą wodną olejków eterycznych. Może być stosowany samodzielnie (zamiast toniku), jak i do tworzenia swoich kosmetyków np. maseczki do twarzy z glinki kosmetycznej.  

Hydrolat może służyć do tonizowania twarzy (o ile roślina z której został stworzony ma takie właściwości) ale ma też mnóstwo innych właściwości. Może pomagać w walce z upływającym czasem, przebarwieniami i naczynkami np. hydrolat z róży damasceńskiej lub w walce z niedoskonałościami skóry np. hydrolat z oczaru, hydrolat z rozmarynu czy hydrolat z kocanki.

W zakładce HYDROLATY znajdziecie mnóstwo hydrolatów mających różne przeznaczenia i zadania. Jak mówiłam, jedne wspomogą w walce z niedoskonałościami (oczar, kadzidłowiec, rozmaryn, laur), inne pomogą rozjaśniać przebarwienia (lilak), inne złuszczają i nawilżają. Jeszcze inne stanowią świetny podkład pod oleje (lipa, rumianek) a bywają i takie które są lekarstwem na wszystko (róża  damasceńska). Każdy z nich dostał ode mnie opis własny oparty na doświadczeniach moich lub bliskich mi osób, które wraz ze mną testują dla Was kosmetyki (OKIEM PUDERNICY). Dokładnie też opisałam składniki i to co robią dla Waszych twarzy. Życzę Wam samych trafnych wyborów. A w razie wątpliwości piszcie do mnie na Facebook'u Pudernicy lub na adres: agata@kuuma.pl. Obiecuję że pomogę. 

 

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl