Produkt Dnia - Okiem Pudernicy
IUNO - Puder prasowany 02 - 10 g
IUNO - Puder prasowany 02 - 10 g

59,00 zł

szt.
Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Formy płatności

W sklepie ePudernica.pl możliwe są następujące formy płatności:

Przesyłka pobraniowa - płatność przy odbiorze – ta opcja możliwa jest jedynie przy dostawie za pośrednictwem kuriera (Inpost, DPB, Pocztex24). Opłatę uiszcza się wówczas gotówką kurierowi w momencie odbioru przesyłki. Wpłacone w ten sposób pieniądze trafiają na mój firmowy rachunek bankowy.

Przelew online (natychmiastowy)  - przelew natychmiastowy to forma płatności, umożliwiająca przesłanie środków pieniężnych pomiędzy różnymi bankami lub w ramach jednego banku, za pomocą systemu Elixir.

Płatności dokonane w ten sposób przekazywane są do banku odbiorcy w trakcie tzw. sesji Elixir.

Po wybraniu banku obsługującego Państwa rachunek, zostaniecie Państwo przekierowani do strony logowania Waszego banku.

Po zalogowaniu należy zatwierdzić przygotowany formularz płatności. Środki przekazane w ten sposób szybko odnotowują się na naszym rachunku, dzięki czemu rozpoczęcie procedury pakowania następuje natychmiast.

BLIK– to system płatności mobilnych wykonywanych przy pomocy telefonu. Kod BLIK to jednorazowy, 6-cyfrowy kod, który znajdziesz w aplikacji swojego banku. Płatności BLIKIEM są wygodne i bezpieczne - podajesz kod BLIK i zatwierdzasz transakcję PINem w aplikacji bankowej. Nie trzeba się logować się do bankowości internetowej, przepisywać haseł ani danych karty płatniczej.

Karta płatnicza – w ePudernica.pl istnieje też możliwość zapłacenia za transakcję kartą płatniczą. Po wybraniu tej formy płatności zostaniesz przekierowana do systemu płatności BlueMedia i będziesz musiała podać dane dotyczące właściciela karty płatniczej za pomocą której dokonujesz płatności. Płatność kartą jest zaszyfrowana i bezpieczna. Transakcja jest autoryzowana za pomocą 3DSecure na stronie banku.

GooglePay - szybki i prosty sposób płacenia m.in. w sklepach internetowych. , Podczas płatności w sklepach Google Pay nie udostępnia prawdziwego numeru Twojej karty, więc Twoje dane są zabezpieczone.

Poniżej banki realizujące przelewy w ramach Przelewy24.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl