Produkt Dnia - Okiem Pudernicy
Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
O firmie

Nazywam się Agata Nowińska, a Pudernica jest spełnieniem moich zawodowych marzeń o spędzaniu życia zawodowego w pięknym, stylowym i przyjaznym kobietom miejscu. Wiedz też, że bardzo cenię sobie lokalność i sąsiedzkość.

I tak, w 2019 roku późną jesienią otworzyłam PUDERNICĘ. Maleńki sklepik na warszawskiej Pradze mający dwie funkcję. Po pierwsze PUDERNICA jest drogerią pełną naturalnych kosmetyków wytwarzanych przez polskich producentów. Bardzo często są to małe, rodzinne manufaktury. Po drugie PUDERNICA na Siennickiej jest studiem makijażu, w którym możecie skorzystać z wszelakich makijaży okolicznościowych jak i z mojej autorskiej usługi: Make Up BARU – szybkiego, niedrogiego, codziennego makijażu, na który nie trzeba się umawiać.

Kiedy w 2020 roku w marcu (a więc tuż po tym jak PUDERNICA otworzyła swoje przyjazne kobietom podwoje) świat ogarnęła pandemia Covid19 stanęłam przed wizją zmiany sposobu działania. Nie, nie zamknęłam Pudernicy, ale wiedziałam że część sprzedaży muszę przenieść do on-line’u. Działam równie szybko jak podejmuję decyzję i tak, w kwietniu 2020 roku swoje wirtualne drzwi otworzyła dla Was ePudernica.pl. Równie przyjazna i sprawna w działaniu jak Pudernica z Siennickiej.

Aby zbliżyć charakter sklepu internetowego do sklepu stacjonarnego, każdy produkt jaki znajdziecie w Pudernicy jest opisany osobiście przeze mnie. Każdy produkt w moim sklepie jest dokładnie i wyczerpująco opisany. Każdy opis rozpoczyna krótka historia zatytułowana OKIEM PUDERNICY. To zazwyczaj moja opinia o danym kosmetyku, krótka historia pojawienia się marki w moim sklepie, anegdotka dotycząca stosowania kosmetyku albo inna ciekawostka.

Każdą paczkę pakuję sama, sama zamawiam kuriera i latam do paczkomatu. ePudernica.pl oraz Pudernica z Siennickiej to JA. Inaczej być nie może.

Macie też do mnie bardzo łatwy dostęp. Możecie pisać na FB (link), na IG (link), na maila: agata@kuuma.pl lub do mnie zadzwonić: 503 865 905. Odbieram i odpisuję zawsze!

Zapraszam Was do ePudernica.pl. Rozgość się, poczytaj, zrób zakupy. A jeśli cokolwiek ejst niejasne to pytaj. Czuj się jakbyś spacerowała pomiędzy półkami.

Agata

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl