
Bydgoska Wytwórnia Mydła - Świeca sojowa Ciastka z Cynamonem – 180 ml





Opis
OKIEM PUDERNICY:
Wiadomo, że zawsze jesienią rozpoczyna się szukanie świec. To już styl życia, że w jesienne i zimowe wieczory lubimy przykryć się kocem, odpalić świecę i Netflix. Tudzież zrobić gorącą czekoladę i poczytać wciągającą powieść. Kocyk obowiązkowy!
Ulegam i ja tej magii i kiedy tylko pierwsze liście opadną zaczynam poszukiwać zapachów doskonałych. No i tym razem znalazłam je w serii sojowych świec od Bydgoskiej Wytwórni Mydła.
Świeca sojowa CIASTKA Z CYNAMONEM to moja najbardziej ukochana świeca na świecie!! Pachnie jak kawiarnia U Krawca Cafe sąsiadująca z moją Pudernicą, kiedy rano wpadam po kawę i … cynamonkę właśnie. Kto zna Krawca wie o czym piszę, kto nie zna niech pomyśli o ciepłym, świeżym ciastku którym częstują Cie jeszcze w drzwiach kiedy zziębnięty zaglądasz do ich ciepłego wnętrza … Cynamon, imbir i pieczona dynia. Niech teraz, kiedy zamknęli nam kawernie kojarzy Wam się z leniwymi niedzielnymi porankami, kiedy spotykaliście się z przyjaciółmi na kawie. Dzieci bawią się razem i nie zawracają głowy, a Wy cieszycie się towarzystwem przyjaciół i oddychacie wolnym, zimowym dniem .. Czujcie to?
Będzie się palić 35 godzin.
Skład: certyfikowany wosk sojowy (biodegradowalny), naturalne olejki, knot drewniany.
Produkt polski, wykonywany ręcznie (hand made), wegański.
Ważne: knot drewniany należy przycinać przed zapaleniem do dł. ok. 3-4 mm ponad poziom wosku. Świeca nie wypala się nigdy do końca z uwagi na mocowanie knota.
Świeca powinna stać na podkładce lub talerzyku. Nie umieszczaj jej w przeciągu i w pobliżu materiałów łatwopalnych.
Zanim zagadacie się z przyjaciółmi na amen pamiętajcie, że
- nie należy pozostawiać palącej się świecy bez kontroli,
- świece palić poza zasięgiem dzieci i zwierząt,
- należy zostawiać przynajmniej 10 cm odstępu pomiędzy palącymi się świecami,
- utrzymywać roztopioną powierzchnię wosku czystą od zapałek i innych zabrudzeń w celu uniknięcia zapalenia,
- nie umieszczać świec w przeciągu,
- nie przenosić zapalonej świecy,
- nie umieszczać świec w pobliżu źródła ciepła,
- palić świece w pozycji pionowej,
- nie należy używać płynu do gaszenia świecy,
- płomień należy zawsze gasić pokrywką. Nie należy zdmuchiwać płomienia.
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)

